VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH FARMY ZABABEČ. FARMA SE NACHÁZÍ V SEVERNÍCH ČECHÁCH KOUSEK OD LITOMĚŘIC NA SAMOTĚ ZABABEČ U OBCE TŘEBUŠÍN. JE SITUOVANÁ V MALEBNÉ PŘÍRODĚ ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ V CHRÁNĚNNÉ KRAJINNÉ OBLASTI.  NA FARMĚ SE NACHÁZÍ PLNO TRADIČNÍCH DOMÁCÍCH ZVÍŘAT. OD KONÍKŮ, OSLÍKA, OVEČEK, KOZIČEK AŽ PO DROBNÉ ZVÍŘECTVO JAKO JSOU KRÁLÍCÍ, HUSY, KAČENY ATD. 

NAŠE FARMA NABÍZÍ UBYTOVÁNÍ V POKOJÍCH S VLASTNÍM SOC. ZAŘÍZENÍM,  JAK PRO RODINY S DĚTMI,  SKUPINOVÉ AKCE, TAK PRO ŠKOLY A ŠKOLKY V PŘÍRODĚ. VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM ZABABEČ ZAJIŠŤUJEME KONÁNÍ JARNÍCH A LETNÍCH DĚTSKÝCH TÁBORŮ S KOŇMI.  

VŠICHNI NÁVŠTĚVNÍCI JSOU VÍTÁNÍ A PEVNĚ DOUFÁME, ŽE SE VÁM BUDE U NÁS LÍBIT. 

Velikonoce na farmě 2017

JIŽ TRADIČNĚ PŘIPRAVUJEME NA BOŽÍ HOD VELIKONOČNÍ 16.4.2017 PROGRAM PRO RODINY S DĚTMI. 

Program zahrnuje trasu s úkoly a soutěžemi, výrobu velikonočních symbolů a možnost projížďky na poníkovi. Samozřejmostí je občerstvení v areálu Farmy.

Těšíme se na Vás - Farma Zababeč

 

Letní tábory 2017

W4xd58m32rocn9t_484x330SpolekTřebušín - Zababeč pro Vás na rok 2017 jako tredičně přichystal několik turnusů "Letních táborů s koňmi pro děti , Tábor pro teenagery a také jednu novinku a to "Mezinárodní tábor s koňmi", kterého se zúčastní polovina dětí z Drážďan a druhá polovina dětí bude z České republiky.

PRO VÍCE INFORMACÍ:  - LETNÍ TÁBORY S KOŇMI

                                       - mezinárodní tábor s koňmi

                                       - TÁBOR PRO TEENAGERY

I na naší farmě lze strávit krásný zimní pobyt i když nejsme přímo na horách. Letošní zima si pro nás připravila  bohatou sněhovou nadílku, která nabízí nádherné pohledy do přírody a mnoho aktivit přímo na farmě nebo v blízkém okolí. Podle předpovědí nám toto počasí vydřží minimálně celý leden smile.

Přímo na farmě je možné vyzkoušet jízdu na koni po zasněžených pláních s krásnými vyhlídkami. Výhodou je, že v případě pádu to tak nebolí smile.  Jelikož je farma umístěna v kopcovitém terénu určitě je na snadě využít možnosti bobovat a sáňkovat. Kdo si boby nepřiveze tomu rádi půjčíme.

Pro více aktivní zákazníky je možné využít běžkařské tratě na vrcholcích kopců, které si vytváří místní nadšenci. Dále v dojezdové vzdálenosti 10 km je malý rodinný lyžarský areál, který opět provozují místní nadšenci. Areál má 3 vleky s nejdelší sjezdovkou 500m. Pro malé děti je zde provazový vlek, který je zdarma. Součástí areálu je i bouda s občerstvením. Více na stránkách provozovatele: http://www.malecovsko.cz/lyzarsky-vlek-provozni-doba/ms-2340/p1=2340

Pro zdatnější lyžaře je cca 30 km od farmy lyžařské středisko Telnice, kde jsou již náročnější sjezdovky, ale jsou zde i vleky pro malé jezdce. Více na stránkách: http://www.ski-telnice.cz/cze/.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

              

              

                             

                                                    

Dárkové poukazy

Vystavíme Vám dárkový poukaz pro Vaše blízké nebo známe. Stačí si jen vybrat jednu z našich služeb (pobyt na farmě, putování na koni,vyjížďky na koni apod.) nebo věnovat pouze určitou částku, kterou  obdarovaný využije podle svých představ.

Vhodné jako Vánoční nebo narozeninový dárek.

Pro objednání nebo dotaz nás neváhajete kontaktovat na email nebo tel.

.

Školy v přírodě a sportovní soustředění

Zajišťujeme konání "Škol v přírodě a sportovních soustředění". Areál je ideální pro pořádání podobných pobytů svou polohou na samotě. Za poslední 3 roky na Farmě proběhli vždy min. tři turnusy škol v přírodě. Více o možnosti pořádání "Škol v přírodě a soustředění" - ZDE.

 

 

FARMA Zababeč

Třebušín 143 LITOMĚŘICE

412 01

E-mail: farmazababec@email.cz Tel .: 731 523 469

V objektu farmy je k dispozici