Den-kone

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKY ZDE

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu

 

 

Dárkové certifikáty

 

Nabízíme Vám vystavení dárkového certifikátu na námi poskytované služby podle Vašeho přání. Certifikát zasíláme v PDF formátu, který si můžete doma vytisknout. 

Platba se provádí bezhotovostně. Věříme, že Vámi darovaný certifikát udělá Vaší blízké osobě radost a přinese neobyčejný zážitek.

Níže ukázka z možností certifikátu a graficekého zpracování. 

 

    

O nás

Rodinná farma se nachází v krásné krajině CHKO České středohoří, nedaleko Litoměřic a přibližně 70 km od Prahy. Je situována na samotě v kopcích nad obcí Třebušín, s výhledem na vrch Kalich, kde stával ve středověku husitský hrad. Farmu protíná jezdecká stezka, která povede v budoucnu ze SRN až na Šumavu a naše farma je vedena jako jedna ze stanic na této trase. Nádherná okolní příroda a klid, s možností pěší turistiky, výletů na koních či na kole, Vám umožní příjemně strávit dovolenou, víkend nebo jen jednodenní výlet. České středohoří, které je díky svému vulkanickému původu unikátní ve střední Evropě, patří svou rozmanitostí rostlin a živočichů k nejbohatším v České republice.

Priroda01

Farmu jsme budovali s úmyslem, poskytnout našim hostům pobyt v nádherné přírodě CHKO České středohoří, uprostřed lesů, luk a výběhů pro koně. Ideální pro rekreaci rodin s dětmi. Hlavně děti, ale nejen ony, ocení každodenní styk se zvířaty na farmě. Možnost vidět, jak se ošetřují, jak se s nimi zachází a jak se chovají.Mohou se seznámit nejen s koňmi, ale i s ovečkami, kozou, prasátkem, králíkem a samozřejmě zde naleznou psy a kočky. viz. fotogalerie
Pokud vyrazíte na pěší procházku nebo využijete možnosti vyjížďky na koních, zcela jistě zahlédnete divokou zvěř, na které je okolní příroda velmi bohatá.

Zvirata01

Může se zdát, že rekreace na farmě je sezónní záležitostí, ale opak je pravdou. Ubytování a provoz farmy je celoroční. Každá roční doba má vzhledem k okolní přírodě své kouzlo a jízda na koni je stejně krásná na jaře, v létě, na pozim nebo v zimě. viz. fotogalerie. Pro ty, kteří se necítí na jízdu na koni, je zde možnost výletů na kolech, která si u nás můžete zapůjčit i s vybavením nebo si jen přijet odpočinout. V zimním období je nedaleko od farmy (cca 10 km) sjezdovka s vlekem, kde si můžete za příznivých sněhových podmínek zalyžovat.

Zima01