OZNÁMENÍ

Na základě událostí z konce července 2016, které proběhly médii ohledně uzavření koňského tábora v obci Třebušín, bychom rádi uvedli, že se nejedná o námi pořádaný tábor. Námi pořádaný tábor je umístěn v jiné lokalitě obce Třebušín, v části zvané Zababeč cca 2 km od Třebušína. Uzavřený tábor byl provozován zcela jiným subjektem, s kterým nemá farma Zababeč ani pořádající spolek Zababeč nic společného. Děkujeme za přízeň a těšíme se na další táborníky. 

Letní tábory

MÁME ZA SEBOU DVA TURNUSY TÁBORŮ S KOŇMI. NA FACEBOOKOVOU STRÁNKU NAŠÍ FARMY JSME JIŽ UMÍSTILI FOTOGRAFIE Z TĚCHTO TURNUSŮ. PODÍVEJTE JSE JAK SE DĚTI MĚLY A CO VŠE DĚLALY. FARMA ZABABEČ SE UŽ NYNÍ TĚŠÍ NA ZBYLÉ TURNUSY A JEJICH ÚČASTNÍKY.

1. TURNUS 1.7.-9.7.2016                            2. TURNUS 9.7.-16.7.2016

                                                                                                           

"DOSTIHY A SÁZKY"

          

                          

   

Slevová akce

Již nyní je možné zakoupit zlevněné pobyty v rámci akce 

 "VÍKENDOVÉ PUTOVÁNÍ NA KONI" 

      Vhodné také jako dárek k narozeninám nebo k jiným příležitostem.

 

      

Dárkové poukazy

Vystavíme Vám dárkový poukaz pro Vaše blízké nebo známe. Stačí si jen vybrat jednu z našich služeb (pobyt na farmě, putování na koni,vyjížďky na koni apod.) nebo věnovat pouze určitou částku, kterou  obdarovaný využije podle svých představ.

Vhodné jako Vánoční nebo narozeninový dárek.

Pro objednání nebo dotaz nás neváhajete kontaktovat na email nebo tel.

.

Dětmi i dospělými oblíbený oslík na naší farmě a plno dalších fotografií z farmy

Náš krásný oslík Mosche. Dle slov majitelů "posel ze svatého města Jeruzaléma". Že je na tom něco pravdy se dozvíte zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Osel.

V naší FOTOGALERII nebo na našem FACEBOOKU najdete plno fotografií našich zvířátek, přírody a fotografií z prostředí farmy.


 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Školy v přírodě a sportovní soustředění

Zajišťujeme konání "Škol v přírodě a sportovních soustředění". Areál je ideální pro pořádání podobných pobytů svou polohou na samotě. Za poslední 3 roky na Farmě proběhli vždy min. tři turnusy škol v přírodě. Více o možnosti pořádání "Škol v přírodě a soustředění" - ZDE.