VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH FARMY ZABABEČ. FARMA SE NACHÁZÍ V SEVERNÍCH ČECHÁCH KOUSEK OD LITOMĚŘIC NA SAMOTĚ ZABABEČ U OBCE TŘEBUŠÍN. JE SITUOVANÁ V MALEBNÉ PŘÍRODĚ ČESKÉHO STŘEDOHOŘÍ V CHRÁNĚNNÉ KRAJINNÉ OBLASTI.  NA FARMĚ SE NACHÁZÍ PLNO TRADIČNÍCH DOMÁCÍCH ZVÍŘAT. OD KONÍKŮ, OSLÍKA, OVEČEK, KOZIČEK AŽ PO DROBNÉ ZVÍŘECTVO JAKO JSOU KRÁLÍCÍ, HUSY, KAČENY ATD. 

NAŠE FARMA NABÍZÍ UBYTOVÁNÍ V POKOJÍCH S VLASTNÍM SOC. ZAŘÍZENÍM,  JAK PRO RODINY S DĚTMI,  SKUPINOVÉ AKCE, TAK PRO ŠKOLY A ŠKOLKY V PŘÍRODĚ. VE SPOLUPRÁCI SE SPOLKEM ZABABEČ ZAJIŠŤUJEME KONÁNÍ JARNÍCH A LETNÍCH DĚTSKÝCH TÁBORŮ S KOŇMI.  

VŠICHNI NÁVŠTĚVNÍCI JSOU VÍTÁNÍ A PEVNĚ DOUFÁME, ŽE SE VÁM BUDE U NÁS LÍBIT. 

Fotografie z letních táborů s koňmi 2017

VÁŽENÍ RODIČOVÉ, PŘÁTELÉ A KAMARÁDI TÁBORNÍCI. JIŽ NYNÍ NALEZNETE NA NÍŽE UVEDENÉM ODKAZU FOTOGRAFIE Z PRVNÍCH TŘÍ TURNUSŮ LETOŠNÍCH LETNÍCH TÁBORŮ. VĚŘÍME, ŽE JEJICH ÚČASTNÍCI SI POBYT UŽILI A DOUFÁME, ŽE I DALŠÍ ÚČASTNÍCI ZBYLÝCH DVOU TURNUSŮ BUDOU S POBYTEM U NÁS SPOKOJENI. FARMA ZABABEČ

http://farmazababec.rajce.idnes.cz/

Letní tábory 2017

W4xd58m32rocn9t_484x330SpolekTřebušín - Zababeč pro Vás na rok 2017 jako tredičně přichystal několik turnusů "Letních táborů s koňmi pro děti , Tábor pro teenagery a také jednu novinku a to "Mezinárodní tábor s koňmi", kterého se zúčastní polovina dětí z Drážďan a druhá polovina dětí bude z České republiky. 

PRO VÍCE INFORMACÍ:  - LETNÍ TÁBORY S KOŇMI

                                       - TÁBOR PRO TEENAGERY

                           3-flag_pins_germany_czech_republic- mezinárodní tábor s koňmi3-flag_pins_germany_czech_republic            

Dárkové poukazy

Vystavíme Vám dárkový poukaz pro Vaše blízké nebo známe. Stačí si jen vybrat jednu z našich služeb (pobyt na farmě, putování na koni,vyjížďky na koni apod.) nebo věnovat pouze určitou částku, kterou  obdarovaný využije podle svých představ.

Vhodné jako Vánoční nebo narozeninový dárek.

Pro objednání nebo dotaz nás neváhajete kontaktovat na email nebo tel.

.

Školy v přírodě a sportovní soustředění

Zajišťujeme konání "Škol v přírodě a sportovních soustředění". Areál je ideální pro pořádání podobných pobytů svou polohou na samotě. Za poslední 3 roky na Farmě proběhli vždy min. tři turnusy škol v přírodě. Více o možnosti pořádání "Škol v přírodě a soustředění" - ZDE.

 

 

FARMA Zababeč

Třebušín 143 LITOMĚŘICE

412 01

E-mail: farmazababec@email.cz Tel .: 731 523 469

V objektu farmy je k dispozici 

   

 

 
  Dětský tábor