Školy v přírodě,sportovní soustředění a firemní akce

 

Školy v přírodě a soustředění pro sportovní oddíly

Rádi bychom Vám nabídli možnost pořádání škol v přírodě na rodinné farmě Třebušín - Zababeč. Farma se specializuje na agroturistiku, převážně spojenou s jízdou na koni. Farma se nachází v krásné krajině CHKO České středohoří, nedaleko Litoměřic a přibližně 70 km od Prahy.Je situována na samotě v kopcích nad obcí Třebušín, s výhledem na vrch Kalich, kde stával ve středověku husitský hrad. České středohoří, které je díky svému vulkanickému původu unikátní ve střední Evropě, patří svou rozmanitostí rostlin a živočichů k nejbohatším v České republice.Skoly

Farma nabízí 2 -  5 lůžkové pokoje. Kromě dvou pokojů, mají všechny pokoje své sociální zařízení.  V přízemí se nachází velká jídelna, která slouží také jako klubovna. K dispozici je i druhá klubovna pro hry a volný čas.

Strava je podávána 5 x denně: snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře a po dohodě i druhá večeře. Pitný režim je zajištěn celodenně ve formě čaje a šťávy.

Farma je umístěna na samotě obklopena loukami a lesy. K dispozici je pingpongový stůl, trampolína, skluzavky, pískoviště, travnaté hřiště se sítí na volejbal a ohniště pro pořádání táboráků.  Možnost půjčení pomůcek pro venkovní hry (míče, létající talíře apod.) zdarma.

Po dohodě je možné pro děti zorganizovat svezení na koních a ponících.

Umístění farmy umožňuje hned několik možností pěších výletů.  Pro úplně malé děti je to kopec Kalich a blízká obec Třebušín. Pro větší je to skanzen Zubrnice s vlakovým muzeem a  zámek v Ploskovicích. Pro delší výlety je možné využít hromadnou dopravu z Třebušína  a možné trasy Litoměřice a Úštěk.

Zajistíme dopravu autobusem na farmu. Náklady na dopravu přefakturujeme podle skutečných nákladů dopravce.

Kontaktní osoba pro informace a objednávky pobytů : 

ing. Dagmar Voštová
farma Třebušín - Zababeč
Třebušín 143
412 01 Litoměřice

tel.: 731523469
e-mail: farmazababec@email.cz

Team_building Firemní akce a školení

Prostory farmy jsou vhodné i pro firemní akce a školení. 
Po dohodě zajistíme stravování nebo jen občerstvení.
Účastníci si mohou vyzkoušet jízdu na koni nebo drobné práce na farmě.

Ceny jsou platné viz. ceny ubytování a stravování, drobné občerstvení po individuální domluvě.
Při rezervaci celého penzionu možnost slevy.

Pro více informací kontaktujte ing. Dagmar Voštovou viz. výše