Školy v přírodě a soustředění

ŠKOLY V PŘÍRODĚ PRO ŠKOLY A SOUSTŘEDĚNÍ PRO SPORTOVNÍ KLUBY

Rádi bychom Vám nabídli možnost pořádání škol v přírodě na rodinné farmě Třebušín - Zababeč.Farma se specializuje na agroturistiku, převážně spojenou s jízdou na koni.Farma se nachází v krásné krajině CHKO České středohoří, nedaleko Litoměřic a přibližně 70 km od Prahy.Je situována na samotě v kopcích nad obcí Třebušín, s výhledem na vrch Kalich, kde stával ve středověku husitský hrad. České středohoří, které je díky svému vulkanickému původu unikátní ve střední Evropě, patří svou rozmanitostí rostlin a živočichů k nejbohatším v České republice.

Farma nabízí kapacitu 35 lůžek v 3 -  5 lůžkových pokojích. Kromě dvou pokojů, mají všechny pokoje své sociální zařízení.  V přízemí se nachází velká jídelna, která slouží také jako klubovna. K dispozici je i druhá klubovna pro hry a volný čas.

Strava je podávána 5 x denně: snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina, večeře a po dohodě i druhá večeře. Pitný režim je zajištěn celodenně ve formě čaje a šťávy.

Farma je umístěna na samotě obklopena loukami a lesy. K dispozici je pingpongový stůl, trampolína, skluzavky, pískoviště, travnaté hřiště se sítí na volejbal a ohniště pro pořádání táboráků.  Možnost půjčení pomůcek pro venkovní hry (míče, létající talíře apod.) zdarma.

Po dohodě je možné pro děti zorganizovat svezení na ponících zdarma.

Umístění farmy umožňuje hned několik možností pěších výletů.  Pro úplně malé děti je to kopec Kalich a blízká obec Třebušín. Pro větší je to skanzen Zubrnice s vlakovým muzeem a  zámek v Ploskovicích.Pro delší výlety je možné využít hromadnou dopravu z Třebušína  a možné trasy Litoměřice a Úštěk.

Ubytování a strava 320 Kč / osoba /den.Na každých 10 dětí připadá 1 pedagogický dozor zdarma.

Zajistíme dopravu autobusem na farmu. Náklady na dopravu přefakturujeme podle skutečných nákladů dopravce.

 Ing. Dagmar Voštová

Farma Zababeč

Třebušín 143

Litoměřice

41201

Tel.: 731523469

Email.: farmazababec@email.cz

nabídku farmy zababeč pro pořádání dětských akcí je možné stáhonout v PDF formátu níže.

 Skoly-v-prirode-

Školy v přírodě a sportovní soustředění

Zajišťujeme konání "Škol v přírodě a sportovních soustředění". Areál je ideální pro pořádání podobných pobytů svou polohou na samotě. Za poslední 3 roky na Farmě proběhli vždy min. tři turnusy škol v přírodě. Více o možnosti pořádání "Škol v přírodě a soustředění" - ZDE.

Farma je v oblasti splňující podmínky programu Všeobecné zdravotní pojišťovny Za zdravým vzduchem 2018“. VZP umožňuje proplacení až 1200,-/ dítě  školním zařízením, sídlícím v oblastech se zhoršenou kvalitou ovzduší. Více na stránkách pojišťovny viz odkaz: https://www.klubpevnehozdravi.cz/za-zdravym-vzduchem-2017/.

 

 

FARMA Zababeč

Třebušín 143 LITOMĚŘICE

412 01

E-mail: farmazababec@email.cz Tel .: 731 523 469

V objektu farmy je k dispozici 

   

 

 
  Dětský tábor