LETNÍ DĚTSKÉ TÁBORY 2018 S KOŇMI

 

 

Jako již tradičně i v roce 2018 pořádá spolek Třebušín - Zababeč 4 turnusy letního dětského tábora s koňmi.

Děti jsou ubytované v pevné budově penzionu. Na pokojích je 3 - 6 dětí. Děti si po příjezdu mohou vybrat s kým budou na pokoji. Pokoje mají své vlastní sociální zařízení. Stravování je zajištěno 5 x denně plus pro velké jedlíky je vždy připravena druhá večeře. Pitný režim je zajištěn po celý pobyt a děti se mohou kdykoliv napít.

Náplň tábora je tvořena dopoledním výcvikem dětí na koni. Větší na jízdárně, menší děti pak na kruhovce na menších poníchích. Každé dítě jezdí min. ¨hodinu denně.  Součástí výcviku je také výlet na koni do přírody. Samozřejmě je zajištěn s vodičem.

Odpoledne a večer je vyplněn soutěžemi a hrami většinou na dané téma. Letos je téma tábora "INDIÁNSKÉ LÉTO".

Nebude ani chybět stále více oblíbené spaní pod širákem a s tím spojené vaření, rukodělné aktivity, diskotéka a tradiční pouť na závěr tábora.

Již nyní pilně ladíme program, abychom mohli v létě přivítat nové i staré známé táborníky a zajistit jim krásný zážitek z letních prázdnin.

Fotografie z minulých táborů naleznete na našem facebooku

                                       TERMÍN                              POČET DNŮ        CENA       POČET MÍST
   8. července - 15. července
7 4 000,- OBSAZENO
 26. července -   4. srpna 10 5 200,- OBSAZENO
 18. srpna      - 25. srpna 7 4 000,- OBSAZENO
 25. srpna      -   1. září 7 4 000,- 5

Omlouváme se za mírné zdražení táborů pro rok 2018, ale v roce 2017 podražili všechny vstupní suroviny. Děkujeme za pochopení.

 

 

PŘIHLÁŠKA KE STAŽENÍ: Prihlaska-leto-6-14-let-2018

 

POKYNY PRO RODIČE: Pokyny-pro-rodice-2018

 

 

   

                                

   

Školy v přírodě a sportovní soustředění

Zajišťujeme konání "Škol v přírodě a sportovních soustředění". Areál je ideální pro pořádání podobných pobytů svou polohou na samotě. Za poslední 3 roky na Farmě proběhli vždy min. tři turnusy škol v přírodě. Více o možnosti pořádání "Škol v přírodě a soustředění" - ZDE.

Farma je v oblasti splňující podmínky programu Všeobecné zdravotní pojišťovny Za zdravým vzduchem 2018“. VZP umožňuje proplacení až 1200,-/ dítě  školním zařízením, sídlícím v oblastech se zhoršenou kvalitou ovzduší. Více na stránkách pojišťovny viz odkaz: https://www.klubpevnehozdravi.cz/za-zdravym-vzduchem-2017/.

 

 

FARMA Zababeč

Třebušín 143 LITOMĚŘICE

412 01

E-mail: farmazababec@email.cz Tel .: 731 523 469

V objektu farmy je k dispozici 

   

 

 
  Dětský tábor